Gelire Göre Ücretlendirme

Gelire Göre Ücretlendirme

Adil Ücret Politikası

BEMO temel eğitim anlayışına renk veren eşitlik ve adalet kavramlarının ekonomik ilişkileri de etkilediğinin farkındadır. Nitelikli eğitimi herkes için ulaşılabilir kılmak amacıyla ücretlendirme sisteminde sosyal adaletin sağlanması hedeflenmiştir. Sosyal adalet anlayışımız gelir dağılımındaki eşitsizliğin farkında olarak çocukların bu durumdan en az etkileneceği şekilde bir eğitim modeli öngörmektedir. Bu amaçla BEMO çocukların eğitim sürecinde ihtiyaç duyacağı tüm kırtasiye malzemelerini kendisi karşılar. Ek olarak okullarımızda ailelerden gelirleriyle orantılı bir ücret talep edilir. Ayrıca her BEMO okulunda gelir beyan edemeyen aileler için eğitim kontenjanı ayrılır.

Keşfederek Öğreniyoruz

BEMO'da farklı bir süreç var

Eğitim Kontenjanı

Kayıt Süreci

Kayıt için size en yakın olan BEMO okuluyla irtibata geçmeniz yeterlidir. Okullarımızda sizleri donanımlı bir kadroyla karşılayacak ve soracağınız her soruya cevap vermekten mutluluk duyacağız.

 

Kayıt için karar verdiğiniz andan itibaren ise gerekli prosedürleri birlikte tamamlayacak ve sizleri gelirinizle orantılı olan ücret konusunda bilgilendireceğiz. Yine de sizler için belirlenen ücreti yüksek bulursanız İtiraz Kurulu’muza dilekçeyle başvurabilecek ve bizlerin dışında başka uzmanlarca ek bir değerlendirme de talep edebileceksiniz.
Farklılıklarımızla Bir Aradayız

Merak Ettikleriniz

Bayraklı Bizim Ailemiz

Sıkça Sorulan Sorular

  • • Diğer okullardan farkınız nedir?

    Okulumuzda alternatif eğitim anlayışlarından esinlenerek oluşturulmuş olan Bayraklı Eğitim Modeli (BEMO) uygulanır. Bu model geleneksel yöntemlerden farklı olarak çocuğun demokratik katılımını ve merakını merkeze alır.
  • • Okulda hangi branş dersleri olacak?

    Felsefe, drama, İngilizce, müzik, sanat, zeka oyunları ve matematik derslerimiz olacak. Bunun dışında ihtiyaca yönelik ekleme ve çıkartmalar yapılabilir.
  • • İlkokula hazırlık için çalışmaları yapacak mısınız?

    Akademik değil beceri odaklı bir anlayışımız var. Önceliğimiz çocuğun kendisini ifade etme, problem çözme, yaratıcılık, eleştirel düşünme ve iş birliği gibi becerileri edinmesi.
İletişim

Bizimle İletişime Geçin

Adres

Manavkuyu Mah., 275/7. Sok., 35540 Bayraklı/İzmir

Telefon